23 april 2019

Vacature in het Hoofdbestuur MARVER

In het hoofdbestuur van de Marechausseevereniging (MARVER) komt een vacature. Is dit iets voor jou? De MARVER staat voor diversiteit en wil dat ook graag zichtbaar maken in de samenstelling van het hoofdbestuur.

Wij zoeken: kandidaten voor een plaats in het hoofdbestuur.

Jij vindt: het plezierig om samen te werken, mensen te organiseren en hen te vertegenwoordigen met een toegankelijke opstelling naar die leden toe.

Wij vinden: bestuurlijke ervaring mooi meegenomen maar een leergierige houding is belangrijker. Goede communicatieve vaardigheden en een actieve instelling zien we graag en de bereidheid tijd (ook eigen tijd) te willen steken in de belangenbehartiging van leden.

Kandidaten (zij moeten lid zijn van de Marechausseevereniging) kunnen hun belangstelling melden – uiterlijk tot en met 1 mei 2019 – aan de voorzitter van het hoofdbestuur, Sven Schuitema (s.schuitema@marver.nl).