7 februari 2024

Belastinghulp voor leden in het buitenland

Woon of werk jij als MARVER-lid buiten onze landgrenzen en heb je hulp nodig bij jouw belastingaangifte over het afgelopen jaar? Net als alle in Nederland verblijvende leden van onze bond kun je dan rekenen op gratis hulp van de belastingservice van de FNV en de MARVER. Wees er op tijd bij! De datum waarop de aangifte binnen moet zijn, is namelijk vervroegd van 1 juni naar 1 mei a.s.

Als wij jouw e-mailadres hebben, dan benaderen wij jou zelf voor een afspraak. Heb je (nog) niets gehoord van onze belastingservice? Mail (belastingservice@marver.nl) of bel (06-53526079 of 085-9023967) dan even. Jij kunt trouwens niet alleen bij onze belastingservice terecht voor jouw belastingaangifte over 2023, maar bijvoorbeeld voor jouw voorlopige aanslag 2024 of jouw toeslagen.

Meer over:
Belasting