2 april 2020

Nieuwe onderzoeksresultaten chroom-6 op 6 april

Op 6 april worden een aantal nieuwe onderzoeksresultaten bekend gemaakt door de Paritaire commissie chroom-6, waaronder het onderzoek naar CARC op de POMS-locaties. Ook heeft het RIVM de lijst met ziekten die door chroom-6 veroorzaakt kunnen worden geactualiseerd. Tenslotte is er onderzoek gedaan naar de haalbaarheid van epidemiologisch onderzoek.

Maandag 6 april as. worden alle onderzoeksresultaten openbaar. Vanaf 10.00 uur vindt je alle onderzoeksresultaten op www.informatiepuntchroom6.nl. Alle betrokkenen krijgen ook een uitgebreide nieuwsbrief.

Oorspronkelijk was het de bedoeling om een persconferentie en diverse informatiebijeenkomsten te houden. Helaas kan dat vanwege de coronamaatregelen voorlopig niet.

Het onderzoek naar chroom-6 op alle niet-POMS defensielocaties loopt nog. Wil je daaraan meedoen door de online vragenlijst in te vullen? Stuur dan vóór 15 mei een mail naar infoc6&carc@caop.nl.

Als je vragen hebt kunt je natuurlijk terecht bij de MARVER via info@marver.nl of 085 - 8900 480.