18 november 2021

Digitaal vragenuurtje over cao 2021

Volgende week vrijdag 26 november kun je als MARVER-lid het digitale vragenuurtje bijwonen, dat wij speciaal voor jou organiseren rond de cao 2021. Dus heb je de woensdag ontvangen cao-special gelezen, alle Q&A’s op onze website of in onze app doorgenomen en onze online cao-presentatie beluisterd, maar zit je toch nog met de nodige vragen over het maximale op cao-gebied dat Defensie jou wil en kan bieden? Meld je dan nu via e-mail aan!

Tijdens het digitale vragenuurtje via MS Teams op 26 november van 15.00 tot 16.00 uur kun je al jouw brandende vragen over de cao 2021 stellen aan onderhandelaar Rene Schilperoort en/of MARVER-voorzitter Sven Schuitema. Na afloop van deze sessie ben je in staat om zeer weloverwogen jouw mening hierover te geven in onze cao-enquête, die je nog tot en met 29 november kunt invullen.
Wil je je aansluiten bij het digitale vragenuurtje? Meld je dan nu aan via info@marver.nl. Na ontvangst van deze mail sturen wij jou de digitale link toe, waarmee je via MS Teams de sessie kunt bijwonen.

Meer over:
cao
AVW