KMar beste optie

voor VN-politiemissie Rutte

De Koninklijke Marechaussee is het meest geschikt voor de VN-politiemissie die premier Rutte naar het rampgebied in het onstabiele Oekraïne wil sturen. Dat vinden de bonden van FNV Veiligheid (Nederlandse Politiebond, AFMP en de Marechausseevereniging). 

Dag van nationale rouw

Een zwarte bladzijde

Op deze dag van nationale rouw staat ook de Marechausseevereniging stil bij de tragedie rondom vlucht MH17. De gebeurtenissen van de afgelopen dagen hebben een zwarte bladzijde toegevoegd aan het geschiedenisboek van Nederland, en van de wereld. 

Overleg regeling pensioen 2015

nog niet afgerond

Onderhandelingen over de pensioenregeling 2015 zijn vastgelopen. De bonden hebben de minister verzocht direct na het zomerreces verder te spreken over een nieuwe regeling.

KMar beste optie
voor VN-politiemissie Rutte
Dag van nationale rouw
Een zwarte bladzijde
Overleg regeling pensioen 2015
nog niet afgerond

Pagina's

De Koninklijke Marechaussee is het meest geschikt voor de VN-politiemissie die premier Rutte naar het rampgebied in het onstabiele Oekraïne wil sturen. Dat vinden de bonden van FNV Veiligheid (Nederlandse Politiebond, AFMP en de Marechausseevereniging). 

Op deze dag van nationale rouw staat ook de Marechausseevereniging stil bij de tragedie rondom vlucht MH17. De gebeurtenissen van de afgelopen dagen hebben een zwarte bladzijde toegevoegd aan het geschiedenisboek van Nederland, en van de wereld. 

Onderhandelingen over de pensioenregeling 2015 zijn vastgelopen. De bonden hebben de minister verzocht direct na het zomerreces verder te spreken over een nieuwe regeling.

Pagina's