Waarom zou ik voor de Loyalis verzekering moeten kiezen?

De keuze voor een verzekeraar als je je wilt bijverzekeren is helemaal aan jezelf. Je kunt ook kijken of je bij een andere verzekeraar een geschikt alternatief kunt vinden dat beter bij je wensen of financiële mogelijkheden past. Je kunt ook tijdelijk van de Loyalis-aanbieding gebruik maken en later naar een andere verzekering overstappen.

De voordelen van de aanbieding van Loyalis voor actieve militairen, burgermedewerkers en UGM-ers is dat deze naadloos aansluit op de vervaldatum van de ANW-compensatie en je dus doorlopend gedekt bent voor dit risico. Ook wordt iedereen geaccepteerd zonder medische vragen en er is geen uitsluitingsgrond voor oorlogsrisico en molest. Bovendien wordt bij defensiemedewerkers in actieve dienst en UGM-ers de premie ingehouden op het bruto-inkomen, wat een fiscaal voordeeltje oplevert.

Meer over:
ANW