Geldt de blanco medische acceptatie bij Loyalis voor de verzekering voor actieve militairen, burgermedewerkers en UGM-ers altijd?

Nee, defensiemedewerkers en UGM-ers met een partner kunnen zich alleen de komende drie maanden bij Loyalis aanmelden zonder dat daarbij medische vragen worden gesteld. Na die drie maanden is aanmelden nog steeds mogelijk maar kunnen de verzekeringsvoorwaarden of de hoogte van de premie afhangen van de medische voorgeschiedenis.

Let wel op: voor de blanco medische acceptatie geldt een termijn van drie maanden. Als je interesse hebt in de verzekering is het echter niet verstandig om zo lang te wachten met je aanmelding. De ANW-compensatie van het ABP loopt immers per 1 mei 2018 af en de Loyalis-verzekering gaat alleen in per 1 mei als je je voor 15 juni aanmeldt.

Meer over:
ANW