Loonontwikkeling speerpunt

van inzet arbeidsvoorwaarden

Geen nullijn meer en een grote stap richting een volwaardige eindejaarsuitkering. Dit zijn de twee belangrijkste speerpunten van de MARVER en de andere Defensiebonden voor de komende arbeidsvoorwaarden onderhandelingen. Er zijn nog meer stevige wensen.

Nalatigheid Defensie

rond PX-10 is schokkend

Defensie is nalatig omgegaan met de gezondheid van medewerkers. Dat concludeert de MARVER naar aanleiding van uitzendingen van EenVandaag met nieuwe informatie over PX-10. Een nieuw onderzoek is noodzakelijk en er moet een schadefonds komen.

'Vernieuwing FNV te belangrijk

om te laten mislukken'

FNV Bondgenoten roept op korte termijn een nieuw congres bijeen om de voorgenomen fusie met Abvakabo FNV, FNV Bouw en FNV Sport per 1 januari 2015 alsnog te realiseren. Dat is belangrijk, aldus FNV-voorzitter Ton Heerts: 'Want Nederland heeft een sterke FNV hard nodig.'

Loonontwikkeling speerpunt
van inzet arbeidsvoorwaarden
Nalatigheid Defensie
rond PX-10 is schokkend
'Vernieuwing FNV te belangrijk
om te laten mislukken'

Pagina's

Geen nullijn meer en een grote stap richting een volwaardige eindejaarsuitkering. Dit zijn de twee belangrijkste speerpunten van de MARVER en de andere Defensiebonden voor de komende arbeidsvoorwaarden onderhandelingen. Er zijn nog meer stevige wensen.

Defensie is nalatig omgegaan met de gezondheid van medewerkers. Dat concludeert de MARVER naar aanleiding van uitzendingen van EenVandaag met nieuwe informatie over PX-10. Een nieuw onderzoek is noodzakelijk en er moet een schadefonds komen.

FNV Bondgenoten roept op korte termijn een nieuw congres bijeen om de voorgenomen fusie met Abvakabo FNV, FNV Bouw en FNV Sport per 1 januari 2015 alsnog te realiseren. Dat is belangrijk, aldus FNV-voorzitter Ton Heerts: 'Want Nederland heeft een sterke FNV hard nodig.'

Pagina's